E.M.P. ENDÜSTRİ MAMÜLLERİ PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

1989 Yılında İSTANBUL KARAKÖY'DE kurulan E.M.P. , boru ve bağlantı elemanlarını kendi bünyesinde üreterek , sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.
E.M.P. rafineri , arıtım tesisleri , elektrik ve hidroelektrik santralleri , barajlar , gemi inşa sanayi ve inşaat sektörlerine , flanş , te , dirsek ,redüksiyon ,kep , boru parçası , kollektör , dövme fittings vb. boru ve ek parçalarının üretimini yapmanın yanı sıra ürünlerine polietilen , epoksi ve galvaniz kaplamaları uygulayabilmektedir .
DIN , EN , JIS, ASME , ANSI , GOST ve diğer normlarda DN 15 - DN 4000 ölçü aralığında üretim yapan E.M.P. , müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda , teknik çizimlerini de kendi bünyesinde oluşturarak , proje bazlı özel imalatları gerçekleştirmektedir.
TSE , ISO ve CE kalite belgelerine sahip olan E.M.P. gelen taleplere bağlı olarak ,ürünlerine kimyasal analiz , çelik akma -çekme ve kopma testi , sertlik testi , darbe testi ve UT - RT testleri yaptırarak sertifikalandırmaktadır.
Gerek yurt içinde ,gerekse yurt dışında birçok kurum ve kuruluşun endüstriyel ihtiyaçlarını karşılayan E.M.P. ,kurumsal anlayışı ile her geçen gün daha kaliteli , hızlı ve güvenilir hizmet vermek ilkesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.